#

godfreympepo

Godfrey Mpepo Mpepo itibaren Mehmet Paşa Mahallesi, 44700 Darende/Malatya, Türkiye itibaren Mehmet Paşa Mahallesi, 44700 Darende/Malatya, Türkiye

Okuyucu Godfrey Mpepo Mpepo itibaren Mehmet Paşa Mahallesi, 44700 Darende/Malatya, Türkiye

Godfrey Mpepo Mpepo itibaren Mehmet Paşa Mahallesi, 44700 Darende/Malatya, Türkiye

godfreympepo

Utter Boğa ****.

godfreympepo

Bu yorum TeensReadToo.com için Sally Kruger aka "Readingjunky" tarafından yapılmıştır. Kız kardeşi Beth gitti ve Jenny, hepsinin neden olduğunu anlamak istiyor. On yaşında, kimsenin ona gerçeği söylemeyeceğini biliyor, bu yüzden kendisi için keşfetmeye kararlı. Araştırması mavi bir karton kutu ile başlar. Beth'in geride bıraktığı şeyleri elemek ve Beth'in neden değiştiğini açıklamak için ipuçları bulmayı planlıyor. Bale terlikleri, kalbi kırılmış bir kolye, siyah lastik bant bilezikler ve bir adres var. Jenny, kız kardeşinin ölümüne yol açan anıları ve olayları hatırlamak için kullanır. Jenny'nin hatıraları arasına dokunmuş olanlar ailenin geri kalanının mücadeleleridir. Bazıları Beth'in çöküşüne katkıda bulunan yalanların ve aldatmacanın bir parçası. Diğerleri, aşağı doğru spiralini durdurma çabalarının bir parçası. Aileleri, işler yanlış yöne doğru yönelmeye başladığında kendi kızlarını kontrol etmeye çalıştılar. Faaliyetlerini sınırlandırmaya ve arkadaşlıklarını izlemeye çalıştılar, ancak Beth, tehlikeli yaşamına devam etmesine izin veren, Alibis ile iletişime geçmek için Jenny ve başkalarını kullandı. Gizemli birçok hikayede olduğu gibi, Jenny ailesi etrafında dolanırken cevaplardan daha fazla soruya rastlar. WINGS ANATOMİSİ, yazar Karen Foxlee'nin ilk romanı. Eşsiz karakterleri ve şiddetli duygusuyla harika bir yaratıcı söz veriyor. Bir trajediden sonra geride kalanların kargaşasını ve hayatı bir arada tutmak için gereken büyük çabayı yakalar. Okuyucular, bu karmaşık hikayenin farklı konularını ayırmak için zaman zaman zorlayıcı bulabilirler, ancak zorlukla karşılaşırlarsa, Foxlee'nin gelecekte göz kulak olması için bir yazar olduğunu görecekler.

godfreympepo

Bu kitap zorlayıcı bir okumaydı, materyal zor olduğu için değil, bu konudaki tipik yaklaşımların dışında olduğu için. Ancak, yazarın müjde merkezli ve İncil yönelimli olmak için çok çalışması ve bence bu işlerinde parlıyor. Kutunun dışında düşünmekle ilgileniyorsanız - bu kitap okumaya değer.

godfreympepo

Bu kitap çok iyi yazılmıştı - iki zaman ölçeğinin birleşimi birlikte mükemmel bir şekilde eridi. Evet, beni ağlattı. Devam filmini almam lazım :)

godfreympepo

Tbh daha ürkütücü olmasını bekliyordum ama olmadı. Ama sanırım James zamanında nihai bir hayalet hikayesi olurdu. Yine de hızlı bir okuma.

godfreympepo

En az sevdiğim Dan Brown kitabı. Belki okumak onu dinlemekten daha iyi olurdu. Ama inanmak zor buldum ve "büyük sır" nihayet trite olduğunu ortaya koydu.