#

nicopulido

Nicol itibaren La Génétouze, Fransa itibaren La Génétouze, Fransa

Okuyucu Nicol itibaren La Génétouze, Fransa

Nicol itibaren La Génétouze, Fransa

nicopulido

Vay. Syrie James'in Gece'ten ne bekleyeceğini bilmiyordum. Cilt kapağında serbest bırakıldığında kapaktan çok etkilendim ancak satın almak konusunda isteksiz hissettim. Sonra ciltsiz görünce dalmaya hazırdım çünkü kapak ve tariflerden hala etkilendim. Ve beni tamamen mahvetti! Kapak açıklamasını okuduğumda ilk düşüncem bana Güzel ve Çirkin masalını hatırlatmasıydı. Ve 1'den daha fazla şekilde, bu kavram doğrudur. Yazarın yorumunda bir çeşit ilham kaynağı olduğuna dair hiçbir şey bulamadığım halde, bunun kesinlikle doğru olduğuna inanıyorum. İlk önce, ormanda bir tepeye veya başka bir yere bakan bir evde yaşayan gizemli bir adam var. Çok tenha ve kendine bağlı. Bir süre Nicole’a bakmakta olduğu gerçeği de var. Evini terk edemez, mahkum değil misafirdir, yollar açılıncaya kadar şehre ve havaalanına geri dönebilir. Ve onun batı kanadına girmesini yasaklıyor! Tamam, onun çalışmasıydı. ;) Nicole, ilk başta onu kurtardığı için yabancıya korktuğu halde minnettar olduğunu düşünüyor. Tepkileri makul, garip bir adamın evinde uyanıyor. Kim ilk başta çıldırmazdı. Fırtına ölünceye ve yollar açılıncaya kadar en az 4 gün boyunca ayrılamayacağını öğrendiğinde üzülür. Kurtarıcısının da tam olarak bir insan-insan olmadığını öğrenir. Güvende tuttuğu sırları vardır. Çok korkutucu olduğu ve patlamaları olduğu anlar var - belli bir canavara benziyor! Fakat bir gün sonra, ikisi birbirini tanır ve birbirleriyle konuşur. Bazıları sıradan ve bazı kişisel sorunları tartışıyorlar. Ama Nicole hala yardım edemez, ancak Michael'ın başka hangi sırları sakladığını merak eder. Sırrının ne olduğu okuyucuya açıkça belli oluyor. Aslında, hikayenin üçüncü şahıs olduğu için Nicole'dan önce öğreniyoruz. ve Nicole ve Michael arasında ileri geri gider. Gelişen ikisi arasındaki romantizm gerçekten romantik. Söyleyecek başka bir şey yok. Diğer UF ve PNR kitaplarında görme eğilimimiz sıcak sıcak değil, bu saf sevgi gibidir. Nicole, bu kadar kısa bir süre sonra bu şekilde hissetmenin garip olduğunu bile itiraf ediyor, ama orada. Her biri, kendi iç mücadelelerinde hayal bile edemeyecekleri şekilde birbirlerine yardım ederler. İkisinde de yaşadıkları hayatın alt tarağı var, asla bir değişiklik beklemiyorlar. Sonunda kalp dokunuyordu. Şapkadan daha fazlasını söyleyemem. Yaptığım bazı meseleler romantizm dışında pek bir şey olmadı. Bir kabinde sıkışıp kaldıklarını anladım, ancak neredeyse hiç bir işlem olmadı. Çok fazla tehlike değil - dışarıdan bir kaynaktan. Gerçek bir düşman yoktu. Karakterler ile kendi problemlerini aşma arasında bir keşif daha fazlaydı. Çatışmayı ya da çifte tehdit oluşturan bir şeyi daha çok isterdim. Ama genel olarak güzel bir okuma oldu. Güzel bir günümüz masalsı. Gerçekten çok hoş! Genel değerlendirme 4/5 yıldız

nicopulido

Bu kitabı uzun zaman önce okudum ... Gerçekten çok eğlendim, aslında liseden hemen sonra bu kitabı okuduğumu düşünüyorum. Tekrar okumak istiyorum.

nicopulido

Bunu, Aşk Tarihinin bazı şekillerinde bir genesis olarak hayal etmek ilginçtir. Şimdiye kadar zorlayıcı bir hikaye (yaklaşık yarı yarıya kadar sürdüm) ama dil çok zengin değil ve sahneler L'nin H'inde olduğu gibi dikkatle gözlenmedi. Diyalog bana lise oyunlarını biraz hatırlatıyor.

nicopulido

Bu kitap büyük tavsiyelerde bulundu.

nicopulido

Askeri bir dul olan Josie, Güney Carolina'da bir oda ve kahvaltı işletiyor, 3 kızını ve ailelerini Noel'e davet ediyor. Tatil onları bir araya getiriyor ve aile bağlarını test ediyor, şoklar ve sürprizler getiriyor.

nicopulido

Enjoyable, Sookie gets out and sees more of the world, mainly Chicago, though I wish it was a little more actually like Chicago. Captures the convetion aspects well, and it is amusing to see Vampire's at Conventions. The ending was a bit over the top.