#

dynamitegold

Dynamite Gold Gold itibaren Defeselle SA, İtalya itibaren Defeselle SA, İtalya

Okuyucu Dynamite Gold Gold itibaren Defeselle SA, İtalya

Dynamite Gold Gold itibaren Defeselle SA, İtalya

dynamitegold

Şimdiye kadar okuduğum en komik romanlardan biri - Gaiman ve Pratchett (Acaba onlara ne olduysa merak ediyorum!), Deccal ile normal bir delikanlı doğduğunda karıştığında neler olduğunu anlatıyor. Ve şahsen kıyametin Dört Atlısını tanıdığımdan eminim. Aramızdalar ...

dynamitegold

Tamamen harika bir okuma. 50'li yıllara döndüğümü hissettiğim gibi çok sevdim. Şimdi sıradan olarak gördüğümüz yeni teknoloji ile böyle bir umut döneminde nasıl büyüdüğünü duymak ilginçti. Büyüyen onun gerçekten hoş hikayeleri ve etrafındaki yerler ve insanlar, çocukların çok garip derecede ilginç buldukları detayları hatırlamakla. Bitmesini istemedim. Duygusal ve eğlenceli, 'Çılgın Adamlar'ı çocuğun bakış açısından izlemek gibi!

dynamitegold

Diğer herkes bu kitabı sevdi. Sadece iyi olduğunu düşündüm ... Çok Freudian.

dynamitegold

Bu kitap kesinlikle şaşırtıcı !!! i ilk başladığında ben isterdim ister istemiyorum, ama ilk bölüm ya da öylesine ben bağladım emin değildi! her şeyi açıklamak için biraz zaman alır ama ben sadece bu açıklamalar için tutmak zorunda yolu sevdim.

dynamitegold

BORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRING !!!

dynamitegold

bunu hayatında en az bir kez okumalısın

dynamitegold

Translating...

dynamitegold

I love these two books so much I have both hard copy and ebook versions! This one is also interesting from an asymmetrical warfare point of view.

dynamitegold

It was a great idea for a book, two different worlds converge in the mind of one woman. BUT, it wasn't exactly gripping or interesting. I could barely finish it!