#

shahrzadfereidouni

Shahrzad Fereidouni Fereidouni itibaren Pure Prem Shah, Uttar Pradesh, Hindistan itibaren Pure Prem Shah, Uttar Pradesh, Hindistan

Okuyucu Shahrzad Fereidouni Fereidouni itibaren Pure Prem Shah, Uttar Pradesh, Hindistan

Shahrzad Fereidouni Fereidouni itibaren Pure Prem Shah, Uttar Pradesh, Hindistan

shahrzadfereidouni

Dinah hikayesini ilginç almak. Kadınlığın, kadınlığın evrelerinde, menstrat, cinsiyet, doğum ve annelikten bağlanma yoluyla çok güçlü imgeleri. Duygusallık zaman zaman benim için çok fazlaydı ve erkeklerin bir kısmının nasıl betimlendiğini beğenmedim, ama hikaye kadınların bakış açısına göre farklı şekillerde zengin olmasını sağlayan kadınlarla ilgili.

shahrzadfereidouni

Güzel hikaye. Arsa'yı ve bir genç kızın, her iki ebeveyni de bu kadar genç kaybetme takasıyla hayatı boyunca yaptıklarını sevdi.

shahrzadfereidouni

Frankenstein hikayesini anlatan harika bir anlatım, imza Koontz. Sonunda serinin geri kalanını okumak için etrafımda olacağım.

shahrzadfereidouni

Sinirler ve nevrozlar Meiji Japonya'daki hayaletlerin ve ruhların yerini nasıl aldı? Natsume Soseki’nin kanonik romanı Kokoro, Freudcu cinsel gelişim teleolojisini nasıl saptırır? Jacques Lacan’ın, dillerinin doğası gereği Japon halkının analiz edilemez olduğunu iddia eden meşhur iddiasında ne yapıyoruz? Ve 1972'de Guam ormanından çıkan bir Japon İmparatorluk askerinin aniden ortaya çıkmasıyla kolektif hafızanın yeniden uyanışını nasıl anlayacağız? Bu ve diğer soruları ele alırken, burada toplanan denemeler, bilinçdışı fantezinin ve sapkınlığın Japonya'daki ulus, kimlik ve tarih söylemleriyle ilişkisini kuramlaştırmaktadır. Freud’un yönteminin bir Batı söylemi olarak Japonya ile kötü bir uyum sağladığını iddia eden bir geleneğe karşı, bu kitap psikanalitik okumanın 'Japonya'nın kendisinin psişik bir nesne olarak işlev görmeye devam ettiği yollarla ilgili değerli bilgiler sunduğunu savunuyor. Yazarlar, çeşitli kültürel yapımları, kültürel gerçeklere indeks olmaktan ziyade bilinçsiz ve sembolik süreçlerin semptomatik detaylandırmaları olarak okuyarak, modernleşme teorisinin gerçekçiliği ve kültürelciliğin baştan çıkarıcı çekişi ile mücadele ederler. Bu cilt aynı zamanda fetişleşmiş bir Japon kültürüne ilişkin içgörüler sunan "pencere" olarak her türden anlatıyı okuyan alan çalışmaları sözleşmesine çok ihtiyaç duyulan bir psikanalitik alternatif sunmaktadır. Bu nedenle, Japon edebiyatı, tarihi, kültürü ve psikanalizi genel olarak öğrencilere ve akademisyenlere büyük ilgi duyacaktır.

shahrzadfereidouni

Büyük kitap - hızlı okuma. Plaj için iyi olurdu.

shahrzadfereidouni

Bu kitabı çok sevdim. Genç okuyucular ve yetişkinler için de bir zorunluluktur.

shahrzadfereidouni

I loved this book!!! <3

shahrzadfereidouni

nerd out to safe the 3rd world from poverty and disease and ends up changing the WHO also.