#

tsygina

Tsygina Anastasia Anastasia itibaren Deorhi, Bihar 802156, Hindistan itibaren Deorhi, Bihar 802156, Hindistan

Okuyucu Tsygina Anastasia Anastasia itibaren Deorhi, Bihar 802156, Hindistan

Tsygina Anastasia Anastasia itibaren Deorhi, Bihar 802156, Hindistan

tsygina

Hayatını kör bir adam olarak yaşadıktan sonra ve daha sonra görüşlü bir adam olarak yaşadığı için Mike'ı okumaktan gerçekten çok zevk aldım. Kendisini istediği kadar yapmaya zorlayan gerçekten muhteşem bir insan. CIA’da olan, hızlı kayak kayıtlarını kıran, mucit olan ve güzel bir karısı ve çocukları olan kör bir adam, hepimiz için bir ilham kaynağı. Körlüğünün onu geride tutmasına izin vermedi. Aslında kendini ileri itmek ve olabileceği en iyi adam olmak için kullandı. Limitleri zorladı. Bu kitaptan öğrendim, sadece birinin bir disiblite olması, hayatlarının daha az olması gerektiği anlamına gelmediğini ve belki de mutlu olmaları anlamına gelmediğini öğrendim. Mike, kitabında, annesinin, görme yeteneğini yeniden kazanmaya çalışırken göz ameliyatlarına nasıl soktuğunu anlattı ve "Görmek isteyip istemediğimi kimse sormadı." Kim olduğu ile mutluydu. Harika bir okuma. Kitap ayrıca beynin çalışma şekli hakkında da çok şey anlatıyor.

tsygina

Amerika'da nasıl yediğimiz konusunda ilginç kavramlar ve bakış açıları. Daha önce görmediğim bir ton bilgi değil, beni büyüleyen ve hayatımı da içine alan meyve suyu dışında.

tsygina

Bunu şimdi mi yoksa sonra mı yeniden okumak isteyip istemediğimi bilmiyorum. Perili, büyüleyici ve düşündürücü. Konu, utangaç olma eğiliminde olan ama bu kitabı bastıramadığım bir konu. Aynı zamanda, yaptığımız şeyleri ve liderlik ettiğimiz karmaşık yaşamları haklı çıkarma yöntemimizi gösteren köleliğe yasaklanmış bir bakış.

tsygina

Gerçekten iyiydi. Bir sonraki hikaye yayını neyin tetiklediğini görmek ilginç olacak, bu kitaba birçok hikaye sarıldı.

tsygina

Bu, Meksika kökenli ve profesyonel bir güreşçi olarak doğmuş olan Rey Mysterio adlı bir adam hakkında. Meksika'da lucha libre'de başladı ve yıllar ve yıllar süren eğitimden sonra çok başarılı oldu, profesyonel bir güreşçi oldu. Rey'in küçük boyutu nedeniyle bir underdog olduğu düşünülüyordu, ancak bu tartışmanın üstesinden gelip büyüklüğe ulaşmayı başardı. Bu bir güreşçi büyük bir underdog yolculuk Ben aynı şekilde kendinizi bir kopyasını kapmak hissediyorum geliyor underdogs hayranıyım.