#

kimcamera

Kimberley Camera Camera itibaren Vad 437113, Romanya itibaren Vad 437113, Romanya

Okuyucu Kimberley Camera Camera itibaren Vad 437113, Romanya

Kimberley Camera Camera itibaren Vad 437113, Romanya

kimcamera

Güzel ve açık bir şekilde yazılmış kitap. Banville kesinlikle kelime dağarcığımı zorlayan bir yazar ve The Sea'yı yavaşça okudum, sözlükteki birçok kelimeyi aradım. Cümleleri, en geleneksel anlamda güzel bir şekilde yapılandırılmış ve çoğu zaman şiirseldir, ancak bunun biraz öngörülebilir olduğunu düşündüm. Yine de, mesleğinin ustası olan bir yazarla hata bulmak zor.

kimcamera

hayatımın çoğu için, Appalachian izinin içinden geçmek istedim. Bu kitabı okuduktan sonra, Bill Bryson'la olsaydı, çoğunlukla sadece her yerde yürüyüş yapmak isterdim.

kimcamera

Dünyada adalet olsaydı, Harry Potter Dünyası'nın yanında bir Flavia De Luce eğlence parkı olurdu. Bu hikayeler o kadar büyüleyici ve eğlenceli ki asla bitmelerini istemiyorum. Hardallı Bir Kırmızı Ringa, serideki ilk iki taksitten daha karmaşık ve katmanlı bir çabadır. Flavia'nın çözmesi gereken iki gizemi, bir ölüm ve acımasız bir saldırı var. Yol boyunca, çingene ve her ikisini de gizemlerde şekil alan Hobblers adında dini bir mezhep hakkında öğreniyoruz. Flavia, bir insan olarak da olgunlaşmaya başlar. Hala kız kardeşleri Ophelia ve Daphne'ye işkence ediyor, ancak Flavia bu taksitte ikisinin de biraz kabullendiğini gösteriyor. Flavia, babasının aile mülkü Buckshaw'a takılma mücadelesiyle de yüzleşmek zorundadır ve ölen annesinin bir portresini keşfeder. Ben gizemli bir hayran değilim, bu yüzden bu hikayelerin arsalarına sarılmıyorum. Belki de gizemli bir sevgili bu romanları heyecansız bulur ya da katlanmış arsalar bulur, ama bana göre romanlar ve Alan Bradley'in yarattığı dünya, bu öyküleri okumaktan zevk alacak kadar zekice.

kimcamera

Vay canına, bununla daha yaşlı ve daha güçlü olmak için daha büyük olmaya ihtiyacım olacağını hayal ediyorum.

kimcamera

Harika kitap. Maceracı ve biraz gizemli. Bir sonrakini bekleyemiyorum

kimcamera

Dave ve kardeşi Christopher hakkında büyük otobiyografi. Hepimizin başına gelen komediler ve trajedilerin güzel, trajik ve kalp kırıcı olması anlamında bu Amerikan Yaşamını biraz alır.

kimcamera

Vay be, bu emdi. Belki de sadece iç züppemi tamamen kucaklamak ve NY Times Fiction Bestseller listesinde olan herhangi bir şeyi okumayı bırakmak zorunda kalacağım. Emildiğinden bahsetmiş miydim? Çünkü berbattı. Evet, gerçekten berbattı.

kimcamera

I loved this story. Good romance plus good plot. I'm definitely reading the rest of her books!

kimcamera

I was really impressed with how enlightening this book was. It was a new perspective and God wasn't "forced" on me like in so many ways today.

kimcamera

My Thoughts: Wow! This is a fantastic read! It is captivating! Brilliantly written. This alluring tale is original and yet classic at the same time. It is more than just your average story of good (light) versus evil (dark). This is a story of jealousy, greed, betrayal, sacrifice, desire, and love. It is a story of what happens when what a person wants corrupts them into doing the unthinkable, and the results of that corruption. I was left wondering...what price is too high? The characters are fantastic. They are creatively and carefully constructed. Their lives, relationships, interactions, and emotions are so realistic that I was instantly invested in their lives. Each of the characters is living through trauma and/or some kind of personal drama that they are forced to struggle with every day. The characters are given strong personalities and I found myself on an emotional rollercoaster with them as the story progressed. Sherry Soule has created a mystery steeped in history and heritage, and hidden by fear, lies, deception and secrecy. I was thrilled with the witchcraft/Wiccan/Native American Shaman combination of magic. The plot twists and turns, by the end of the book I was hanging on to my seat unable to read fast enough to find out more! Now, I can't wait for the next book in the series!