#

davidclifford

David Clifford Clifford itibaren Badinpur, Punjab, Hindistan itibaren Badinpur, Punjab, Hindistan

Okuyucu David Clifford Clifford itibaren Badinpur, Punjab, Hindistan

David Clifford Clifford itibaren Badinpur, Punjab, Hindistan

davidclifford

Bu yıl hayatımda ilk kez ödül kazanan kitaplara dikkat etmeye başladım, bu yüzden bu kitabı görünce - İngilizce B Temaları: Bir Profesörün Sınıfta ve Sınıf Dışı Eğitimi - kazandığını gördüm. 2005 yılında Yaratıcı Kurgu Dışı AWP Ödülü ve bunun muhtemelen devlete öğrettiğim okul gibi bir devlet okulu olan Salem State'de ders veren bir adam tarafından yazılmış olduğunu gördüm, denemem gerektiğini düşündüm. Yaptığım için mutluyum. Yazı çok güzel fakat çiçekli ya da abartılı değil. Hikayeler gerçek, trajik ve şanlı ve acı vericidir - hikayelerde gördüğüm her şeyi kendi öğrencilerimin anlatması gerekir. Mesaj - eğer böyle bir kitabın mesajı varsa - doğrudur - kendin gerçek ol, öğrencilerinin sana ne vereceğini fark et ve çalışmaya ve öğrenmeye devam et. Bu dönem o dönemde okumam gereken bir kitap. Scrimgeour, kendisine ilham veren öğretmenler hakkında, ilham vermeyi umdukları ve yapmadığı zamanlar hakkında hikayeler anlatır. Öğrencilerin beynine girdiklerini ve dersi iptal etmek istediği anlarda yaşadıklarını dile getirdiği için bahsettiği şeyler hakkında konuşuyor, çünkü kendisi de dahil olmak üzere kimsenin Cuma öğleden sonra orada olmak istemediğini biliyor. Tüm bu anları tanıyorum ve başka bir şey yoksa, bu kitap beni rahatlatıyor ve yalnız olmadığımı hatırlatıyor. Fakat bundan daha fazlası - bu modelin kendisi - harika bir öğretmen, iyi bir yazar ve her şeyi en iyi şekilde yapmaya çalışan bir insan. Kitabın son bölümü biraz öğretmekten uzak dururken - basketbol ve ortak bir dans / şiir projesi gibi konulara - yazının dürüstlüğü ve dürüstlüğü okuyucuyu iletiyor. Eşit zafer ve hayal kırıklığı yaratan bir şey öğreten ya da yapan her şey için, bu kitap harika bir kitaptır.

davidclifford

1996’daki okuma alışkanlıklarımda bir eğilim fark eden var mı?

davidclifford

Misfits, Inc. serisine harika bir başlangıç! Mark Delany gerçekten iyi bir yazar ve ikinci kitabı okumak için sabırsızlanıyordum!

davidclifford

Başlangıçta biraz yavaş. Aşırı açıklayıcı mı? Metanın topluluklara nasıl gelebileceğini nasıl gösterdiğini gerçekten çok seviyorum. Büyük ilaç, göç, ag şeyleri büyüleyici idi. Yine de, Olewein'den arkadaşları ile ilgili Almaet'e herhangi bir referansla ilgilenen, ancak nathan ailesine kız arkadaşını anlatırsa daha az umursabilirdi, bilmiyorum, meth?!?

davidclifford

Bu kitabı 3 defadan fazla okudum ve hep ağladım. Bu kitap her Noel saatinde okulumda her zaman okunur. Her birimize hatırlatmak gerekirse, Mesih sadece haklı olduklarını düşünen insanlar için değil, aynı zamanda günahkarlar için de doğmuştur. Noel sayesinde insanlar da değişebilir. Çoban Noel Yarışması'nı oynamayı seçtiğinde, kilisedeki insanlar bunun en kötüsü olacağını söyledi. Ama kasabadaki en kötü çocuklar olan Çoban, ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar, bu yarışmayı en iyisi yaptılar ...

davidclifford

Oldukça iç karartıcı başladı ama sonra daha iyi ve daha iyi oldu. Güzel yazı, ilginç bir hikaye. Hipofiz bezi sorunu olan ve büyüyen ve büyüyen bir kız. İnsanlar onun için kötüdür ve sadece 2 arkadaşı vardır. Birçok açık tema - farklı olmak, sırlar, insanları manipüle etmek, kabul etmek, bir insanı iyi yapan veya olmayan şey. Bunu öneririm.

davidclifford

Kesinlikle çatlama, garip yaratıcı aksiyon / macera gizemi - bu benim çene sağa ve sola bırakarak vardı. Bir gün harika bir film çekecek.

davidclifford

İkinci dize, ilkinin aynısı.