#

victoriash3e0a

Victoria Shelton Shelton itibaren Kulbir, Jharkhand, Hindistan itibaren Kulbir, Jharkhand, Hindistan

Okuyucu Victoria Shelton Shelton itibaren Kulbir, Jharkhand, Hindistan

Victoria Shelton Shelton itibaren Kulbir, Jharkhand, Hindistan

victoriash3e0a

Mükemmel

victoriash3e0a

Bu kitabı çok beğendim. Nicole Krauss'un yazısı, neden çok zevk aldığımı açıklamak için her zaman harika. Kelimelerle zahmetsiz bir yolu var ve ben bir kavramdan diğerine hafıza transferi konseptinden tamamen etkilendim. Başka bir yazar ile bu çok bilim kurgu olabilir, ama burada çok "Ebedi Güneş Işığı" hissi var. Bu prosedür mutlulukla gizemli ve tarifsizdir ve bu tamamen mümkün olabileceğine inanmamızı sağlar. Biraz bitip beni kaybetmeye başladı - ki bu biraz tuhaf ve rahatsızlık yaşadı, ama genel olarak bu kitabı çok sevdim.

victoriash3e0a

Vay!!! Lehane'nin en iyi kitabı !!! Boston'da (1919) geçen tarihi bir romandır. Babası bir polis kaptanı olan İrlandalı bir polis memurunun hikayesidir. Aynı zamanda yasadan kaçan siyah bir adamın hikayesidir. Hayatları kesişiyor. Dennis Lehane çok yetenekli bir yazar - o zamanlar size bir fikir veriyor - 1918'deki grip salgını, 1919'daki Boston polisi grevi, Boshevik "işçi grupları ve Brahminlerin İrlanda'ya karşı verdiği kızgınlık sosyal kargaşanın sahneleri ... Bunun bir filme dönüştüğünü görebiliyorum! Uzunluğa izin verme - 700 bazı sayfalar bu kitabı almanı engelliyor! Bu iyi.

victoriash3e0a

** spoiler uyarısı ** Bu kitap mantıklı değil. Çocuk kitabı olduğunu biliyorum ama zaman zaman tutarsızdı. Filippo'nun değişen ruh hali ve düşünceleri rahatsız ediciydi. Bir an ağlıyordu sonra da gülüyor. Uzaylılardan bahsediyorlardı ve sonra Filippo, konuyu hiç şüphesiz çikolatalarla değiştirecek. Auckland'ı ziyaret ediyorlar ama biz gerçekten sadece Filippo sızlanan ve sonra sonraki gülüyor görmüyorum. Bu kafa karıştırıcı bir kitap ve biraz da garipti.

victoriash3e0a

1600'lü yılların ortalarında Jamaika'da faaliyet gösteren İngiliz korsanının gerçek hikayesi, macera, savaşlar, öncü ve sömürgeci şiddetin harika bir hikayesidir.

victoriash3e0a

Bu şimdiye kadar okuduğum en etkileyici, güçlü ve cesur kitaplardan biri! Artık tüm arkadaşlarımı okumasını istediğim türden bir kitap (ama gerçekten insanlara kitap zorlamak istemiyorum, bu yüzden o kadar ileri gitmeyeceğim). ama cidden çok özel bir kitap! Hikayesi, trajedi, acı ve Tanrı'nın hepsinde nerede olduğu ile ilgili büyük soruları doğrudan ele alıyor. Yazar, Tanrı'yı gerçek bir karakter (aslında birkaç tane) olarak kullanır ve bu şekilde inanılmaz derecede erişilebilir derinlik ve olgunluk seviyeleri gösterir! Hiç kimsenin bunu etkili bir şekilde başarabileceğini hayal etmem - ama Genç, takdire şayan başarılı bir kurgu çalışması sunmayı başarır ve bence onu okuyanların çoğunda derin bir büyüme başlatacaktır. The Shack'ı okumak, yaşam ve Tanrı hakkındaki eski önyargıları temizlememe yardımcı oldu. Bunu yerel bir Hıristiyan kitabevinin "gerilim / gizem" bölümünde aldım ... ama bu dar sınıflandırmadan çok daha geniş bir okuyucu kitlesine hitap edecekti. Aldığım baskıda kullanılan kağıt stoğu yine de kederliydi - ince, burkulma ve ucuz beyaz renk. Ve kitap yapısı öyle ki kapak sayfalardan yanlış hizalanmıştı. Umarım bu sunum / yapım konuları gelecekteki baskılarda düzeltilecektir.

victoriash3e0a

Zihininizi kapatmanıza ve iyi olduğunu düşünmenize yardımcı olmayacak bir kitap için. Bu konuda muhteşem bir şey ama korkunç değildi.

victoriash3e0a

Sanırım bu kitabı yıllar önce okudum ama hatırlayamıyorum. Yeniden deneyeceğim. .