#

damienpottier

Damien POTTIER POTTIER itibaren Gürpınar Köyü, 53270 Gürpınar Köyü/Çayeli/Rize, Türkiye itibaren Gürpınar Köyü, 53270 Gürpınar Köyü/Çayeli/Rize, Türkiye

Okuyucu Damien POTTIER POTTIER itibaren Gürpınar Köyü, 53270 Gürpınar Köyü/Çayeli/Rize, Türkiye

Damien POTTIER POTTIER itibaren Gürpınar Köyü, 53270 Gürpınar Köyü/Çayeli/Rize, Türkiye

damienpottier

4.5 Hatta ... Düzgün kitap! Çekici hikaye. Yazarın, gerçek örneklerden çıkardığı ezme püresi Asya kültürünü çok sevdim. Daha fazla tahmin edilebilir arsa noktalarından bazıları ne kadar süre çizildikleri konusunda sinir bozucuydu; Mito-şiirsel bir tonun bu kitaba çok iyi hizmet edeceğini hissettim - ses konu için çok çağdaş bir Batı hissi veriyordu. Ancak küçük şikayetler. Bu, formüle edilmemiş bir türe sahip, güçlü, sızlanan, UNSELFISH, kadın bir kahraman olan sağlam bir YA kitabı.

damienpottier

Son kitaba gitmeden önce seriyi tekrar okuyorum. Gerçekten en karanlık güç serisini ve yükselen karanlık serisini seviyorum. Tekrar tekrar okuyabileceğiniz ve asla sıkılmadığınız bir seri. Harika bir seri!

damienpottier

Bu, Abbey Mysteries serisinin üçüncü kitabı olup, 1190'da İngiltere'deki Glastonbury'de yaşayan on üç yaşındaki Gwyneth Mason ve küçük kardeşi Hereward, kasabada yaşıyor. Gwyneth Mason ve kardeşi Hereward kasabada yaşıyor Ebeveynlerinin bir han işlettiği İngiltere'deki Glastonbury'den 1190 yılında. Glastonbury Manastırı birkaç yıl önce çıkan bir yangından bu yana artık hacıları çekmiyor ve sonuç olarak kasaba fakirleşti. Manastır yeniden inşa edilirken harika bir keşif var - Kral Arthur ve Kraliçe Guinevere'nin kemikleri avluda gömülü. Gwyneth, bu mucizevi bulgunun ziyaretçileri tekrar Manastır'a getireceğini ve böylece Glastonbury'deki herkes için hayatı iyileştireceğini biliyor. Fakat kemikler çalındığında tüm umutlar kaybolmuş gibi görünür. Gwyneth ve Hereward pes etmemeye kararlıdır ve gizemi kendileri çözmeye çalışırlar. BURIED CROSS, çocuklar için harika bir yeni Ortaçağ gizem dizisine başlıyor. Roma Gizemleri gibi diğer tarihi gizem serilerinden hoşlanan okuyucular da bu yeni dizinin tadını çıkaracaklar. Bu kitabın hoş karakterleri ve eşsiz ortamından gerçekten keyif aldım ve dizinin gelecekteki kitaplarını okumak için sabırsızlanıyorum.

damienpottier

** spoiler uyarısı ** Bu kitabı dün gece bitirdim. MS döneminde önyargılar ve eylem / tepki konusunda çok iyi ve muhtemelen ölüdür.

damienpottier

Another McEwan, beautifully simple yet with depth of the characters and an absolutely life-changing decision.