#

andrewgrand

Andrew Grand Grand itibaren 89844 Caroni VV, İtalya itibaren 89844 Caroni VV, İtalya

Okuyucu Andrew Grand Grand itibaren 89844 Caroni VV, İtalya

Andrew Grand Grand itibaren 89844 Caroni VV, İtalya

andrewgrand

İlk önce bu liseye lise kıdemli onur İngilizce dersinde maruz kaldım. Öğretmen NPR'den A Bölüm A Gününü kaydetti ve her gün sınıfa geri çaldı. Kitap için okuyucu çok iyiydi. Bu güne kadar, A Bölüm A Gün'de okunduğu gibi bu kitaptaki bazı sahneleri hala hatırlıyorum. O zamandan beri kitabı okumamıştım ya da dinlemedim ve kitabı okumanın dinlemeye devam edip etmeyeceğini merak ediyordum. Bence onu dinlemek kesinlikle kitabı zenginleştirdi. Soğuk Savaş'ın zirvesi sırasında yayınlanan bilim kurgu literatürüne harika bir kitap ve ilginç bir bakış açısı olduğunu düşünüyorum.

andrewgrand

En sevdiğim üçlemem. Bilim kurgu / fantastik romanlardan hoşlanmasanız bile (şahsen onlardan nefret ediyorum), bunu sevmek kolaydır. Ve fantezi dolu. Ama kötü tip değil.

andrewgrand

Çok iç karartıcı, ama okuduğum kısım için iyi yazılmış.

andrewgrand

Sevdiğim şey: Son derece açık olmadan hikayeye ve romantizm çizgilerine uyan Romeo ve Juliet kavramlarının bükülmesi, ilişkilerin teması ve onlarla nasıl başa çıkılacağı ve kişinin kendisine zarar vermeyen bir şekilde bırakılması , beni çıldırtan PoC sevgilisi Ben ve paranormal unsurlar ortaya çıktı. Sevmediğim şey: Romeo ve Juliet'in doğası (hızlı tempolu aşk) zaman zaman ilişkileri geçersiz kılar. Bu kitap biraz daha genişletilmiş bir zaman çizelgesi ile yapmış olabilirdi ve kötü olmazdı, ama Jay'in Shakespeare'in hikayesine çok fazla yorum yaptığı için instayu neden bir yazar olarak seçtiğine saygı duyuyorum. -Aşk. Temel olarak, Jay'in yazılarını seveceğimi tamamen biliyordum ve çalışmalarına bu baskından çok memnun kaldım. Arka listeye ve refakatçi kitabına Romeo Redeemed!

andrewgrand

gerçekten orijinal bir gerilim romanı. Bunu oldukça gençken okudum ve dünyamı sarstı. Büyük bir Ira Levin hayranı oldu!