#

johntropea

Paolo Polia Polia itibaren 578 92 Knohult, İsveç itibaren 578 92 Knohult, İsveç

Okuyucu Paolo Polia Polia itibaren 578 92 Knohult, İsveç

Paolo Polia Polia itibaren 578 92 Knohult, İsveç

johntropea

Bu hafta, Kitabın Kitabını bitirdim: Washington Post yorumcusu Michael Dirda'nın Okuma ve Yaşam Üzerine Notları ve hayatımda hiç bu kadar iyi ve daha iyi okumamıştım. Alıntı ve yansıma dolu bu sıradan kitapları bitirdim ve düşündüm ki - çoğunu anladım; bu fikirlerin çoğu bana büyük anlam ifade ediyor - ve sonra düşündüm - orada söylediği kitapların% 90'ını okumadım; Ben çok geride kaldım. Bu paradoks benim için iyi bir şey gibi gözüküyor, alçakgönüllülük ve güven bir arada toplandı. Şimdi sadece bu dengeyi koruyabilirsem. Bu kitabı alın ve sevgi ve ölüm, eğitim ve çocukluk gibi konularda önerilen okuma listelerini tarayın. En sevdiğiniz bazı şeyleri hatırlatacaksınız - Umberto Eco, E. Nesbit, CS Lewis, Yehuda Amicai - ve muhtemelen duymadığınız bazı insanlar hakkında bilgi edineceksiniz, ya da belki de daha iyi okuyorsunuz benden Her durumda, keyifli bir okuma. Eğer alırsan ne düşündüğünü söyle. Www.andilit.com adresindeki incelemelerimin devamını oku

johntropea

omg omg omg omg çok iyiydi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

johntropea

Bu, aynı zamanda mizah ve ciddiyet ile iyi bir kitap. Çapraz bulmaca yapmaktan hoşlanan bir katil ... ... ve kendini ona karşı biraz sempatik buluyorum. İyi okuma.

johntropea

Çok ilginç, kız kardeşimi kurtarmak için ne kadar ileri gidebileceğimi düşünmemi sağladı! Yoğun!

johntropea

Sadece bir soru. Bu yaramaz atların "sigaralarını" kim yakıyor?