#

crimares

Crimares itibaren Gamstädt, Almanya itibaren Gamstädt, Almanya

Okuyucu Crimares itibaren Gamstädt, Almanya

Crimares itibaren Gamstädt, Almanya

crimares

Sendikaları, sevgi bağlarından kurgulanmayan beklenti, görev ve sorumluluklardan biriydi. Karis'in ölümünden bu yana, Örümcek'in Amani'yi gelini olarak toplaması yıllar aldı. Evlenmeden önce ondan ne beklendiğini açıklamayı başardı, bu nedenle oğlu taşıyan, ama sevgisiz hayatı yöneteceği bir şey yoktu. Amani, Örümcek'ten asla alamayacağı bir düzenlemeye girdiğini biliyordu, ama yine de gizlice bir umut kıvılcımı elde etti. Hem prensler hem de ortaklar tarafından tekrarlanan evlilik reddetmelerinden sonra, kendisini reddedilmiş, mağlup ve öz bilinçli hissediyor, bu onun son şansı olabilir, ama bunun bedeli ne? Duygusal rollercoaster Amani'yi etkilediğinde, Ziyad suçlu hissediyor ve Amani'nin üzerindeki gibi göründüğü için kafası karışıyor. Fiziksel çekiciliği inkar edemez, ancak geçmişinin acısından ve ölümünden kurtulabilir ve geleceğini sevgiyi ve hayatı getirebilecek kadın için kalbini açabilir mi? Yardımcı olamadım ama Ziyad'a önceki kitabındaki en eski görünümünden bu diziye aşık oldum. Aynı şekilde Amani ile de, ama bu hikayede onun karakterini daha çok hissettim, çünkü Örümcek'le olan durumunun hala çok trajik olduğunu hayal ettiği her şeye sahip olmasına rağmen. Ona duyduğu saygı ve hayranlık sorgulanamaz ve Örümcek'i biraz ayrık ve ona karşı duyumsuz görmek zordu. Tabii ki, kafasını karıştıran ve reddedilen duyguları nedeniyle kendisine gönderdiği karışık sinyaller de yardımcı olmadı. Şaşırtıcı bir şekilde, Amani hala başkalarıyla sohbet ederken ve Örümcek'le olan samimi anlarında kendine olan güveninin bir kısmını geri kazanmayı başarıyor. Amani’nin sessiz bir lütufu ve saygınlığı, biraz meydan okurcasına bir tavırla karıştı ve bana çok çekici geldi. Hikayenin çoğu, duygusal olarak yoğun ancak uygun şekilde hızlı bir tempo ile önde gelen çiftimize odaklanmıştır. Hikaye genel dizi grafiğine geri döndüğünde, olay sonuçlarının şok edici dönüşü ve Çakal Prens'in geleceğine dair küçük bir teaser ile zekice yapılır. Bu muhteşem serinin bir sonraki taksitini sabırsızlıkla bekliyorum ve her romantizm okuyucusunu denemeye teşvik ediyorum. Genel hikayeyi daha iyi anlamak için, Viper Prince (Jikkar'ın Çöl Prensleri, # 1) ile başlamanızı kesinlikle tavsiye ediyorum ve eğer bu yeterli bir teşvik değilse, seçebileceğiniz tüm lezzetli kapaklara bir göz atın. Bayan Goings bir sonrakini yazana kadar en sevdiğinizi bulup okuduğunuzu düşüneceksiniz. İnceleme ayrıca @ Pagan & The Pen Kitap Gönderilen Yorumlar: http: //thepaganandthepenbookreviews.b ...

crimares

Yavaş bir başlangıçtan sonra, bu ana bilim kurgu hayranları için mükemmel bir ok okumadır. Kolonizasyon gemisini kaybettik, bir şeyler ters gitti, donmuş insanlara ne oldu, bir kaç yeni bükümle. Bir yazarın, birkaç muhteşem çalışma ortaya koyan Greg Bear'ın kalibreinin, her birini top parkından vurması neredeyse imkansız olmalı.

crimares

Eğer yazarın dünyayı gezmekten zevk aldığını düşünürsem, bu kitabın tadını daha çok alırdım. Nereye giderse gitsin, yüksek beklentilerine cevap veremeyen şeylerle ilgileniyor. Onun evinden ayrılmasında rahatsız olmasına şaşırdım.

crimares

Bu roman hakkında, özellikle de Cal olarak hayattan sonraki bölüm hakkında bazı çekincelerim var, ancak güçlü noktaları zayıf noktalarından daha ağır basıyor. Hikaye, genç Callie'nin etrafında döndüğü zaman en ilgi çekici ve en can sıkıcı olan; Beklenmedik bir şekilde, günümüzün toplumsal cinsiyet kimliği hikayesi olan klasik bir çağın gelme hikayesi. Bunu, Modern Hazırlık Edebiyatı dersi için okudum ve final makalemi yazdım. Size söyleyeyim, burada keşfedilmeyi bekleyen LOT bir derinlik ve birçok anlam katmanı var, bu da böyle zengin, çekici bir deneyim (ve son bir makaleyi yazmak için çok zor bir roman!). Tek ciddi eleştirim, Callie'nin çok sevecen ve daha sonra enkarnasyonlarının (genç Cal, yetişkin Cal) karşılaştırmaya göre oldukça düz olması. Fakat bundan daha da kötüsü, daha sonraki şahıslar daha önceki Callie ile yalnızca gerçek bir bağlantı gösterir; Cal bölümlerinden birinde, bir zamanlar Callie olan kişinin şimdi Cal olan kişiyle herhangi bir bağlantısı olduğuna dair hiçbir kanıt göremedim. Başka bir deyişle, karakterin içinden geçtiği en büyük değişiklikleri göz önüne alarak bile karakterin sürekliliği yoktu. Yani mükemmel değil, ama çok az şey ...

crimares

Bu kitap iyiydi, sonra sıkıcıydı, sonra tekrar iyiydi (kısaca), tamamen gevşemeden ve tamamen dağılmadan önce. Kahramanı zayıftı (belki de yazarın değil, ama Laura Bush'un zayıf olması nedeniyle), ancak büyükanne kitabı (ana karakterin yanı sıra) kurtardı. Güçlü cinsel belirsiz karakteri, ilk 70 sayfa boyunca hikayeyi taşıdı. Daha sonra, kayınbiraderin ortak karakterinden zevk aldım ... moxie'li bir ev hanımı, ama kısmı o kadar küçüktü ki kitabı bile kullanamadı.

crimares

Sadece başlığım merakımı uyandırdı, ancak bu kitap da çok iyi bir örnek olarak "Yazar Gibi Bir Yazar" olarak çok iyi bir şekilde önerildi. Ve haklı olarak. Her kelimenin iyi seçilmiş gibi görünmesine şaşırdım ve bu kadar kaliteli yazıya sahip bir kitabın havasız ve ciddi değil, histerik olarak komik olmayı başardığı gerçeğine şaşırdım. Rus göçmenlerin açıklamaları o kadar çılgınca ki, koşu bandında koşarken ve çatlamaya başladığımda bazı satırları hatırladım! İnsanlar benim deli olduğumu düşünmüş olmalılar. Sadece ilk bölümü okudum, ancak gördüğünüz gibi gerçekten çok etkilendim; kitap ilerledikçe fikrimi değiştirip değiştirmeyeceğimi göreceğiz ve arsa hakkında bir fikir edindim, ama o zamana kadar ben yazıyorum ve kahkahalarla boğuluyorum. Tamam - şimdi bitirdim - Tamar ve Dani ile aynı fikirdeyim, yine de kitabın yararı olduğunu düşünüyorum. Temel olarak, iyi bir yazar ama çok uzun sürdü. Çok abartılı ve gereksiz olduğunu hissettim. Bu kitabı düzene sokmak için bir editör olarak ne yapardım acaba ve bu zor işi yapan editörü kıskanıyorum; Ancak, bazı düzeneği kesinlikle sırayla oldu. Bir roman olarak daha iyi çalışabileceğini düşünüyorum.

crimares

Bu, en azını söylemek rahatsız edici, kendi sorumluluğunuzdadır. Temel olarak, bizi neyin mutlu edeceğini nasıl hatırladığımızı nasıl tahmin ettiğimizi ve hatta (GASP!) Açık bir şekilde yanlış ve kendi aklılarımıza göre prefabrik olduğunu gösteren yadsınamaz deney bulguları sunar. Bu yüzden okuduktan sonra artık hayal ettiğim ya da hatırladığım şeye, ilginç bir askıya alınmış duruma güvenemediğimi hissediyorum. Aynı zamanda, “daha fazla para sizi mutlu edecek” ve “çocuk sahibi olmak sizi mutlu edecek” gibi modern mitlerin bazılarını ortadan kaldırıyor. Yine, kendi sorumluluğunuzdadır okuyun.

crimares

Lethem dünyadaki yeri hakkında hiçbir kemik yapmaz - evet, başka bir kişinin uygun bir şekilde söylediği gibi "geek chic" - ama bu denemelerle ilgili harika olan şey, idam edilme becerisidir. Lethem kendi hayatını dürüstçe dürtme ustasıdır. Deneme formuna harika bir örnek.

crimares

Sürekli Hıristiyan referansları üzerime düşerken, komplo iyiydi ve her şeyi okudum.

crimares

En sevdiğim şiire 'Zavallı Angus' deniyor.