#

bryankphoto

Kwan Tuck Lee Tuck Lee itibaren Barwar, Uttar Pradesh 273303, Hindistan itibaren Barwar, Uttar Pradesh 273303, Hindistan

Okuyucu Kwan Tuck Lee Tuck Lee itibaren Barwar, Uttar Pradesh 273303, Hindistan

Kwan Tuck Lee Tuck Lee itibaren Barwar, Uttar Pradesh 273303, Hindistan

bryankphoto

Bu hiper olan birkaç şey şöhrete kadar yaşar, ancak daha sonra birkaç grafik roman, her seferinde yeniden okumayı son kez kaçırdığınız bir parça dahi ile ödüllendirir. Stan Lee bir keresinde "Gözcüleri" daha iyi hale getirebilecek tek şey Marvel'in yayınlamış olmasından kaynaklandı. " Bu kitap neredeyse imkansız mükemmel ve iyi planlanmış ve her zamanki gibi Moore masalını tamamlamak için mükemmel ressamı seçti. Hikaye süper kahramanlar hakkında bildiğiniz her şeyi yapısıysa bile sanat keskin ve klasik çizgi roman; Alan Moore hemen hemen bu kitapla "ciddi süper kahraman" türünü tek başına başlattı. Sorunların birçoğu, onları 10. kez bile okuduğumda (örneğin, Bay Manhattan, Mars'ta iken) hala tüylerim diken diken ediyor ve son, bana sadece düşünerek titreme veriyor. Bunu ilk kez okuyan herkesi kıskanıyorum.

bryankphoto

I actually really liked this book. But sometimes it seemed liked it never would end.. but a really good read, and I wil continue reading the series.. they are capitvating!

bryankphoto

A startling and wonderful novel about contemporary Mongolia, written by a very young and talented Czech author. Beautifully translated by Alex Zucker.