#

aliuddin

Aliuddin Saim Saim itibaren Bartholomä, Almanya itibaren Bartholomä, Almanya

Okuyucu Aliuddin Saim Saim itibaren Bartholomä, Almanya

Aliuddin Saim Saim itibaren Bartholomä, Almanya

aliuddin

Büyüleyici, hızlı tempolu, harika okuma! Nefesimi kesiyor; Bundan sonra Cammie'ye ne olacağını tahmin ettiğimde kesinlikle nefessiz kaldım. Sayfaları çevirmeyi durduramadım; Kitabı yere koyamadım ve bir günde bitirdim. Beşinci Gallagher Kız serisinde ne olacağını görmek için sabırsızlanıyorum. Ally Carter kayalar!

aliuddin

** spoiler uyarısı ** Aniden, görünüşte üç akıllı kadın korkunç kararlar aldığında, sonuna kadar bu kitabın tadını çıkarıyordum. Yazar, tüm okurlarına emeklilik tasarruflarınızda para yatırmanın kabul edilebilir olduğunu ve kötülerden sonra iyi para atmalarını önerdiğini belirtti. Sonu sorumsuzdu ve tüm kitabı benim için mahvetti. Son iki bölümü geçerseniz, bu çok hoş bir kitap. Öyleyse, kadınların akıllıca bir seçim yaptıklarını ve finansal olarak sorumlu kaldıklarını ve mutlu bir şekilde uzaklaşabileceğinizi varsayabilirsiniz. Aksi takdirde, bugün bütün gün mali sistemde yanlış olan her şeyi ve şu anda yaşadığımız krize ulaşmak için attığı tüm adımları savunan birini okuyarak bir gününü boşa harcadığınızı fark edeceksiniz.

aliuddin

Bu kitap bizim kitap kulübü ayının seçicisiydi. Çok üzücü olmasına rağmen gerçekten iyiydi. Bugün ve o zaman arasında değişme biçimini sevdim. Hikaye bir Fransız Yahudi ailesi ve Holokost sırasında onlara ne olduğu hakkında. Fransa'da olan ve açıkça tartışılmayan gerçek bir olaya dayanıyor.

aliuddin

Bu şimdiye kadar dokunduğum en kötü kitaplardan biri. Ucuz bir mağazadan ucuza aldım ama ikinci bölümden sonra arkadaşıma verdim çünkü sadece iğrenç, anlamsız şeyler okumayı seven insanlar için amaçlandı. Edebiyat için anlamsız ve anlamsız bir kitap.

aliuddin

this book was awesome. it contains a lot of cool themes: madness, evil, dysfunctional families! best...bronte...ever.

aliuddin

good book