#

gra8zeeshan

Zeeshan Ahmed Ahmed itibaren 37012 Colombara San Vito VR, İtalya itibaren 37012 Colombara San Vito VR, İtalya

Okuyucu Zeeshan Ahmed Ahmed itibaren 37012 Colombara San Vito VR, İtalya

Zeeshan Ahmed Ahmed itibaren 37012 Colombara San Vito VR, İtalya

gra8zeeshan

Bu kitap, 16 yaşında bir çocuk olan Jace adında bir çocuk hakkında, evlerde işler zor. İyi sebeplerden uzaklaşan bir ağabeyi var ve Jace şimdi onu ve acı dolu bir dünyayı geride bırakmak için yeni hayatını bulmak için kapandı. 19 saatlik sürüş ve sonunda kardeşini en iyi şekilde bulur, ailesi hakkında unutur. Jace, kardeşi Christian ile birlikte yaşamaya başlar ve anneleri yanlarına getirmeye çalışan yeni bir hayata başlarlar, böylece incinmez. Bu kitabı seviyorum, çünkü her şeyin yolunda gidip gitmediğini görmek için sonuna kadar beklemek zorundasın ve bir nedenden ötürü beni bir tondan fazla okumaya zorladı. Beni düşündürdü ve kitabı asla bırakmak istemedim.

gra8zeeshan

Onu şimdi istiyorum.

gra8zeeshan

Bu kitap beni her zaman ağlatır, böylece bir aşk / nefret ilişkimiz olur.

gra8zeeshan

Yunan mitolojisinin roman biçiminde yeniden anlatılması. Sorun değil, ama modern çekim epik çekimden daha sıkıcı. Eski dil formları hakkında eskilik duygusu veren bir şey var. Yazar, onları daha modern bir bağlam içine sokmak için daha iyisini yapmış olabilir. Percy Jackson romanları bunu daha iyi yapar.

gra8zeeshan

Klasik güzel büküm

gra8zeeshan

İlk Lynn Austin kitabım ve ben onu sevdim. Komik ve keskin ve karakterleri sevdim. Daha fazla veya onun eserlerini okumak için sabırsızlanıyorum.

gra8zeeshan

Ah, bu kitabı nasıl sevdim. Ah, bu yazarı nasıl seviyorum. Bu muhteşem bir kadın hikayesi. Başkaları için kendimizi feda ve nasıl feda ederiz. Bazıları istediklerinin peşinden gidemeyeceğine inanmaya ne kadar şartlı çünkü doğru ya da doğru değil. Uyanan ve değişmek için çok geç olmadığını fark eden kadınlar hakkında güzel bir hikaye.

gra8zeeshan

Keegan's "A History of Warfare" made me want to minor in military history. It was readable. The same, unfortunately, cannot be said for "The Face of Battle" which he wrote in the mid-1970s. He either became a much better writer or snagged a much better editor sometime between 1976 and 1996. Read this book if you wonder what it might have been like to be a soldier at Agincourt, Waterloo, and/or the Somme.