#

vlery

Liu Vlery Vlery itibaren Khairan, Uttar Pradesh, Hindistan itibaren Khairan, Uttar Pradesh, Hindistan

Okuyucu Liu Vlery Vlery itibaren Khairan, Uttar Pradesh, Hindistan

Liu Vlery Vlery itibaren Khairan, Uttar Pradesh, Hindistan

vlery

Berrak ve duygusal bir grafik roman. Birlikte hikayenin bir bütün olarak çalışmasını sağlayan her hikayenin tadını çıkardım. Zaten okuduğum tipik bir grafik roman değil, ama bu hiç de kötü bir şey değil. Anlatı mükemmel ve sanat eserini özellikle her bir hikayenin genel duygularına ekleyerek çarpıcı buldum.

vlery

AMAN TANRIM! Bu anı çok gürültülü, çok komik! İyi yazılmış. Jilet gibi keskin zekâ. Zeki. Anlaşılır. Kendini küçümseyen. Carrie Fisher olmak istiyorum - eksi iki kutuplu, bağımlılık yapan, ECT, eşcinsel adam elbette yatak bölümlerinde ölür.

vlery

Kesinlikle hızlı, kabarık bir okumadan başka bir şey yok. Biraz daha grafik aşk sahneleri kayma / atlama kabul edecek.

vlery

Bu kitabı okumak çok zor, ama öte yandan, birçok yönden ilham veren, şaşırtıcı ve dokunaklı olan

vlery

Tüm domuzlar eşit yaratılır, bazıları durumlarından ve servetinden daha fazla avantaj elde etmeyi başarır. Hayvan Çiftliği'nin önemli bir kitap olduğuna inanıyorum. Ayrıca, mesajının çeşitli ideologlar veya partizanlar tarafından haksız bir şekilde sadeleştirilebileceğini düşünüyorum.

vlery

Karakterleri gerçekten anlamadım (Takeo ve Kaede). Sonunda karakterlerinin nasıl geliştiğini gördüm ve oldukça iyi yuvarlanmışlardı, onlardan pek hoşlanmadım. Dünya güzel yapıldı, ama beni çok fazla meşgul etmedi. Eylemlerin bazıları samurayın şeref kurallarından (intihar vb.) İlham almış gibiydi ve ben onunla empati kuramıyorum. İkinci kitabın iltifatı beni meraklandırdı, ama denemek istemek için yeterli olup olmadığını bilmiyorum.

vlery

Babam bunu birkaç yıl önce bana okudu ve çok eğlendim - babam da öyle.

vlery

En mükemmel - güzel sanat, dünyanın dört bir yanından harika hikayeler ve eğlenceli aktiviteler