#

michaelsin3dc0

Michael Sindani Sindani itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Michael Sindani Sindani itibaren Texas

Michael Sindani Sindani itibaren Texas

michaelsin3dc0

Eğer kadınlar erkek olarak muamele görmeyi talep ediyorlarsa, hayatın diğer her alanında eşit oluyorsa, o zaman kadınlar neden onurlu eylemlerden daha az sorumlu oldukları için sorumluluk almaktan mazur görülmeli? "Çok göz alıcı bir okuma!

michaelsin3dc0

Bu kitap, bugünün Japonya'sının temel yönlerinin gerçekten tutulduğu ve geliştiği bir gelecekte geçen bir manga gibi okundu. Grafik romanı temel alan ve aynı zamanda hem şiddet hem de sanatsal olan film Sin City'den kesinlikle nefret ettim ve bu kitap bana bunu hatırlattı ... ama yazarın Japon sapkınlığı ve fantezi ve parasını komik bir şekilde ele geçirmesi beni kazandı bitmiş. Japonya'da yaşamayan veya Japonca okuyan birinin bu kitaptan çok fazla yararlanıp kazanamayacağından emin değilim, onlar için çok içeriden olabilir.

michaelsin3dc0

I'm very glad I didn't read the dust jacket beforehand. Most books are more fun when you're completely clueless about what's coming, but this one was particularly enjoyable that way.

michaelsin3dc0

This is a great book for making connections, discussing emotions, and making and adjusting predictions. The illustrations feature a combination of photo and drawings and may be inspiration for making similar memoirs.