#

alissonv

Alisson Valentim Valentim itibaren Slato, Bosna Hersek itibaren Slato, Bosna Hersek

Okuyucu Alisson Valentim Valentim itibaren Slato, Bosna Hersek

Alisson Valentim Valentim itibaren Slato, Bosna Hersek

alissonv

Aslında bu kitabı ikinci çocuğumla birlikte çalışırken okudum. Çok komik ve iyi yazılmış. Gilman takılmak istediğim türden bir kadın.

alissonv

Bu kitap benimle yıllarca kaldı - hikaye, Yahudi göçmen ebeveynleri ile Brooklyn'de hayata yerleşirken küçük bir çocuğu takip ediyor: koruyucu ama çekingen bir anne ve nevrotik, küfürlü bir baba. İnsanlar bir kitabı neden sevdiğinizi sorduğunda, genellikle yanıtın hikayeyle, karakterlerle veya yazı ile ilgisi vardır. Bu durumda, üçü de iyidir (iyi, hikaye biraz ... yok), ancak diğer yazarlar daha iyisini yaptılar. Yine de, bu dört yıldızı vermek zorundayım çünkü bu kitap aklımı diğer kitapların yaptığı gibi bırakmayacak. Kendi içinde bir gizem.

alissonv

Nauvoo döneminde Joseph Smith'in vaazlarının tüm orijinal hesaplarını sunan vazgeçilmez bir kaynak. Pek çok girişin muhtemelen Joseph Smith tarafından yazılmadığı Peygamber Joseph Smith'in klasik Öğretilerinden farklı olarak, bu kitap sadece güvenilir kaynaklar ve bir araya getirilmeden sağlar. Tek sorun, bu kitabın baskıdan çıkması ve fiyatın bir sonraki baskıya kadar bir kopya için yüzlerce dolara düşmesi. Neyse ki erken bir tane aldım.