#

ollidesigns

Olli Baldwin Baldwin itibaren Changy, Fransa itibaren Changy, Fransa

Okuyucu Olli Baldwin Baldwin itibaren Changy, Fransa

Olli Baldwin Baldwin itibaren Changy, Fransa

ollidesigns

Çılgınca bir fikir, Huxley cesur ve dahi idi, ama hepsinin bilimsel detayını oluşturmak biraz teknikleşti ve beni kaybetti. Yine de farklı bir şeye dalmak harikaydı.

ollidesigns

Romance Fluff, ama çok eğlendim :) Jayne Ann Krentz'in sözde Jayne Kalesi adı altında çalışmasını seviyorum.

ollidesigns

Tıpkı birincisi gibi, bunu indiremedim. Bu kitapta çok daha fazla şey açıklanıyor ve yazarın bizi Bella ile rollar coaster yolculuğuna nasıl götürdüğünü seviyorum. Sonunu biraz sürükledim, kitap 3'ü dört gözle bekliyorum.

ollidesigns

Üçte birini okuyun ve bu beni yakalamadı.

ollidesigns

Şeytan Lover mükemmel bir okuma oldu! Juliet Dark'ın harika bir hayal gücü ve karakterinin duygularını ve duygularını betimleme konusunda aşırı bir yeteneği var. Bu romanın iyiliği ve kötüsü için köklenme ile kendime ait bir inkübasyon olmasını diliyorum. Bu okuma sevdi ve ben kesinlikle onun tarafından yazılmış daha fazla arayacaktır.

ollidesigns

Hmmm ... Alacakaranlık Serisi ile nereden başlayabilirim? Her şeyden önce, Twilight mani'nin iğrenç olduğunu düşünüyorum - aynı zamanda ürpertici ve çok sinir bozucu. İnsanlar bu kitapları neden yetişkinleri ve gençleri çok seviyor? Yazı en iyi vasat; ana karakterler son derece sıkıcı ve gerçekçi değil; tasvir edilen aşk kavramı tamamen çarpık ve sağlıksız ... Tek kelimeyle: Yikes! Yukarıdaki sancılarımda bile, belki Alacakaranlık kitaplarını görmezden gelebilir, dünyanın küçük aşamalarına izin verebilir ve sabun kutumu bir kenara bırakabilirdim. Fakat gerçek şu ki, Stephanie Meyers LDS. Kilisemizin bir üyesi olarak, özellikle halkın gözünde olduğu için iyi bir temsilci olma sorumluluğu olduğuna inanıyorum. Genç kızlar için yazdığı bu kitaplar, bu kızlara çok yanlış, ulaşılmaz, sağlıksız, çarpık bir aşk ve evlilik kavramı kazandırıyor. Ve bana yapmadığını söyleme! Bana "bu sadece bir kitap" vermeyin. Alacakaranlık hakkında sık sık kız ve kadınların sık sık duyduklarını ve hepsinin "Edward gibi bir erkeğe" ya da kitaplardaki gibi bir sevgiye sahip olmalarını dilediklerini duyuyorum. Yeni aşk algılarının kişisel bir standart haline gelmesine izin verilirse mevcut ve gelecekteki ilişkilerine zarar vereceğine inanıyorum. Çoğu insanın bu konuda benimle aynı fikirde olmadığını biliyorum, bu yüzden bunu bitirmeme izin verin: Alacakaranlık kitaplarını okuyan ve hatta zevk alan yetişkinlerle hiçbir sorunum yok. Bir kitabı okuyacak ve felsefesini kabul edecek ya da bir kenara bırakacak kadar olgun olmalıdırlar. Ve eğer "Alacakaranlık sevginin ne olduğuna" karar verirlerse (ve ben gerçekten böyle hisseden kadınları tanıyorum) o zaman bu onların işi. Ama ben bu kitapları okuyan genç kızlarımız için endişeliyim, çünkü bir Mormon tarafından yazıldıklarından "iyi" olduklarını düşünüyorlar. İç çekmek. Belki bir gün birisi bu konuda benimle aynı fikirde olur. O zamana kadar, rant ihtiyacımda sağlam kaldım. :)