#

sugarloveworld

Sugar Tang Tang itibaren Rio do Sul - SC, Brezilya itibaren Rio do Sul - SC, Brezilya

Okuyucu Sugar Tang Tang itibaren Rio do Sul - SC, Brezilya

Sugar Tang Tang itibaren Rio do Sul - SC, Brezilya

sugarloveworld

Meg Langslow ailesiyle herkesten daha fazla sabrı var. Dizideki bu girişte şehir ve ilçe için tüm kurtarma hayvanlarını barındırdığı göz önüne alındığında, o bir mucizedir. Dizideki bir başka aydınlık ve eğlenceli giriş.

sugarloveworld

"Epic" kelimesiyle.

sugarloveworld

Hikaye spor meraklılarına ve muhtemelen gerçekçi kurgu problemi romanlarından hoşlanan çocuklara hitap edecek. Sonun biraz çabuk sarıldığını ve çözünürlüğün biraz pat olduğunu sanıyordum. Değişen bölümleri yazan gençten bu yana çocuklara göstermek için ilginç bir kitap, başkalarını yazmaya teşvik etmek için bir yol olabilir.

sugarloveworld

Romanın büyük bir çoğunluğunun yaktığı piliçlerden biraz daha farklı, aşktan düşen kadın, ondan daha çok. Ama yine de eğlenceli bir okuma.

sugarloveworld

Gizemleri sık sık okumam ve bunları aldığımda onları seviyorum. Danimarka'da geçen, bu ilginç ve eşsiz bir roman. Hızlı okuma, çok memnun oldum!

sugarloveworld

1 inci. okundu: 5/30/07

sugarloveworld

insanlığa ve keskin kabullere ara sıra keskin bakışlar içeren eğlenceli bir kitap.

sugarloveworld

iki yapışık ikiz hakkında iyi bir hikayeydi. bazen hikayenin doğru olup olmadığını merak ettim. hayatının her anında biriyle sıkışıp kalmanın bile farklı olabileceğini öğrendim

sugarloveworld

My 5 yr old son thought it was a "little bit scary," which is a glowing review from him. I liked that it was a "little bit educational," which means about as educational as you can get and still keep a 5 yr old interested at bedtime.