#

morform

Morf itibaren Verkh. Palenga, Arkhangelskaya oblast', Rusya, 164563 itibaren Verkh. Palenga, Arkhangelskaya oblast', Rusya, 164563

Okuyucu Morf itibaren Verkh. Palenga, Arkhangelskaya oblast', Rusya, 164563

Morf itibaren Verkh. Palenga, Arkhangelskaya oblast', Rusya, 164563

morform

Keller Pastoral bir Presbiteryen, yani seyircisine önem veriyor. Bazen bu oldukça iyi, çünkü rakiplerinin argümanlarını dinlemeye ve gerçekten yalanlandıklarını hissettirmeye istekli. Ancak, bazen doğrudan adsız alkoliklerden alınan biyografilerle sonuçlanır. Hıristiyanlığa itirazların çoğunu çürütmekle biraz eğlenir. Bazı hatalar yapıyor - teistik bir evrimci olduğunu itiraf ediyor. İronik olarak, Reform tarzı eksikliği, müjde sunumunu şaşırtıcı derecede orijinal ve noktaya getiriyor.

morform

Bu hızlı bir okuma, bir romandan çok kısa öyküler gibi okuyun.

morform

Harika bir kitap, ama geez - CR bazı rahatsız edici işkence / tecavüz sahneleri yazıyor. Tam olarak ayrıntılara girmiyor, ama bu ahlaksız düşünceleri kafanıza koyuyor. Benim için, bazen bu senaryolardan birinden sonra romantizme geri dönmek biraz zor oldu. Gabe'yi sevdim. Her zaman yalnız tip, sessiz ve acımasız olarak tasvir edilir. Ancak burada, özellikle de korkuları açısından kırılganlığının bir kısmını görüyoruz. Uzaklaşmış karısı Skylar tarafından dizlerine tam olarak getirilmedi, ama yine de uzak kalamıyor. Toz, büyük buluşmalarından sonra nihayet çöktüğünde onu korumak ve 'korumak' için gerçekten iyi bir nedene sahip olmak benim için komikti. Christy Reece'nin diğer LCR kitaplarında olduğu gibi, karakterlerle gerçekten bağlantı kurdum - kimse çok sinir bozucu değildi ve diğer LCR operatörlerinden çok sayıda blips ve kamera hücresi vardı. Katı okuma.

morform

Not as enjoyable as others in this series. Just didn't really care what happened to anybody in this one.

morform

I read all of these when I was little too. I'm not even sure I liked them all that much. I think I just had too much time on my hands as a child.

morform

Hmmm. What to say here? The writing is beautiful, the character development is interesting. Not sure why I didn't love it more...timing, maybe?