#

marcus_ivo

Marcus Rossetto Rossetto itibaren Jagabaya III, Sukabumi Sub-District, Bandar Lampung City, Lampung 35122, Endonezya itibaren Jagabaya III, Sukabumi Sub-District, Bandar Lampung City, Lampung 35122, Endonezya

Okuyucu Marcus Rossetto Rossetto itibaren Jagabaya III, Sukabumi Sub-District, Bandar Lampung City, Lampung 35122, Endonezya

Marcus Rossetto Rossetto itibaren Jagabaya III, Sukabumi Sub-District, Bandar Lampung City, Lampung 35122, Endonezya

marcus_ivo

Büyüleyici bir askeri bilim kurgu romanı. İnsanlık büyümüş ve yıldızları kolonileştirmeye başlamıştır. Bilimsel ve tıbbi buluşlar nedeniyle sömürge hükümeti yaşlanma sürecini tersine çevirebilir. Yaş artık bir sorun olmadığında, en iyi askerler 20 yıllık bir delikanlı değil, yaşam boyu deneyime sahip kadınlar ve erkeklerdir. Kitap, karısının ölümünden sonra yaşlanan vücudu için bir tedavi kazanmak ve yeni bir hayata başlamak için insan türünün genişleme savaşını listeye almaya ve savaşmaya karar veren 75 yaşında bir adamı takip ediyor.

marcus_ivo

Sadece ortalama. Beni ilgilendirdi, çünkü yazma tarzı her iki sayfada bir bükülme sağlıyor. Çok zorlayıcı bir şey değil, bu yüzden onu suçlu zevk kategorisine koydum.

marcus_ivo

Vay. Şimdiye kadar okuduğum en iyi kitap!

marcus_ivo

"YANIK BİR ROSE" UZUN SÜRESİNDE OKUYORUM EN İYİ KİTAPLARDAN BİR OLDU. KİTABI OKUYORUM VE AŞAĞIDAKİ YERLEŞTİRMEMEK İÇİN ÇOK BAŞLADI 2 am uyandım ve kitap okumak için başlayacağım. BT, BÜYÜK BİR TARİH, ÇOK DOKUNAN ANLARA VE SADECE KALPLERİMİ BAŞLADI. BU KİTABI BİR KİTABI KAZANMAK İÇİN YERLEŞTİRECEĞİNİ HİÇBİR ŞEYİ KAZANMAYACAKTIR VE BİTMEYİNİZ. Ben de "ROSEBLOOM", CHRISTINE KELENY'NİN İLK KİTABIYI OKUYORUM VE BİLMEME GEREĞİM İÇİN YENİ BİR YAZAR BULDUĞUMDA NE OLUR? ÇIKIŞ SEVİYESİ'Nİ BEKLİYOR BEKLİYORUM. BU AİLE İLGİLİ BU ÖYKÜLERİ BİR FİLM OLABİLECEĞİNİZ YARARLI DEĞİLDİR. SADECE BU KİTAPLARI AŞK. CHRISTINE KELENY'E TEŞEKKÜR EDERİZ. CHERYL SLINDE

marcus_ivo

Bu kitap basitçe derin. Genellikle bir romanı okumakta zorlanıyorum ama bu sıradan bir roman değil. Roman, ortalama bir anlatının çıkarması için zor olan bir hikaye içi yapıyı kullanıyor, ancak Zen yalnızca onunla değil, aynı zamanda kros (motosiklet) dizileri ve geri dönüş (Zen) dizileriyle de başarılı oluyor. ikisi de benim dikkatimi çekiyor.

marcus_ivo

Kimse bu kitabı nasıl sevmez? Ellen hakkında! Benim kopyam neredeyse parçalara ayrılmış. Sanırım sahip olduğum ilk kitaplardan biri olabilir.

marcus_ivo

İyi yazı ... çok açıklayıcı. Yazar İrlanda'da yaşam hakkında zengin detaylar verdi ... ve tüm bu # @ !! #! @ &! dil. Bozmadan, ben (?) İle hayal kırıklığına uğradım. Yazmayı, karakterleri ve arsa katlamalarını sevdim.

marcus_ivo

Very engaging. I'll certainly read more of Picoult's books. Thanks Angie!