#

lookwaart

itibaren Hurricane Mills, TN 37078, Birleşik Devletler itibaren Hurricane Mills, TN 37078, Birleşik Devletler

Okuyucu itibaren Hurricane Mills, TN 37078, Birleşik Devletler

itibaren Hurricane Mills, TN 37078, Birleşik Devletler

lookwaart

Kutsal Göksel Ateş !!! Bu kitap mükemmeldi! Okumaktan neredeyse korkuyordum - bu sona ermiştim. Ancak, bundan kurtulabilecek bir sonraki seri için bazı heyecan verici olanaklar belirlerken, gevşek uçları bağlamayı başardı (bağlanması gerektiğinin farkında bile değildim). Karakterleri asla hayal edemediğim yerlere götüren parlak ve yoğun bir mücadele ile birlikte! Her sayfa koltuğumun kenarına tutuyordu ve duygularım hala tamamen mahvoldu! Mutluluk, uyuşukluk çaresizliği, yoğun öfke, felç edici korku ve aralarında her şey gibi anlar vardı. Bir süredir bu kitaptan ayrılmadan kurtulacağım!

lookwaart

Hala tekrar okumak ve daha derine inmek zorundayım.

lookwaart

Gerçek Hristiyanlıktan birkaç şekilde ayrılan iki çamurlu akarsu üzerine çok güzel bir okuma. Anabaptistler hakkındaki bölümü özellikle yardımcı oldu, çünkü çoğu Hristiyan bir şekilde düşüncelerinden etkilendi.

lookwaart

Tasavvuf ve özel bilgi olarak gizlenmiş kendi kendine yardım. Uzak dur.

lookwaart

Her zamanki gibi inanılmaz.

lookwaart

Bu bana biraz duygusal geliyor çünkü kitabın bir kısmının yer aldığı İspanya'nın Pamplona kentinde okurken okudum.

lookwaart

Bu yavaş yavaş başlar - çok acı. İki kez pes ettim ama üçüncü denemede nihayet ilk üçte birini geçtim ve bu gerçekten bir şey başladığında ve corking iyi bir hikaye ortaya çıktığında. Karakterler oldukça iyi yapılmış, yuvarlak ve gerçek, genel olarak yazı muazzam; iki kez öfkeyle ve öfkeyle öfkeyle yattım, uyuyamadım ki bu benim için iyi bir deneyim değildi ancak yazarın bir hikaye anlatabildiği bir kanıtıydı.

lookwaart

** spoiler uyarısı ** Final Princess Diaries kitabı. Neredeyse dizideki diğerleri kadar hoşuma gitti ... çünkü ... Bu kitapta çok fazla pop kültür referansı vardı! Diğer kitaplarda çok fazla olduğunu hatırlamıyorum. Ve, rastgele, Cabot, Sean Penn'i Mia'nın erkek arkadaşının oyununa ilgi duyan bir parti olarak getiriyor ... Gerçekçi değil ... Sanki gerçek hayatta, Sean Penn prenses hikayesine dayanan bir oyuna dayanan bir film hazırlardı. .. Hala eğlenceli bir kitap, yine de ... okunmaya değer ... Yemin ederim!

lookwaart

Bu kitap çok cüretkar bir cinseldir (Palahniuk, ana karakteri kendi kendini ilan eden, ancak kurtarmayı istemeyen bir cinsel Katolik olduğu için tanımlarında sıkça kullanılan bir grafiktir), ancak onu yapan bir Mesih figürü temasıyla dengelenmiştir. ironik, alaycı ve kalp kırıcı. Başlangıçta biraz yavaştı, ama ortadan sona doğru ciddi şekilde toplandığını hissettim.

lookwaart

Geçen yaz bu kitabı okudum ama hala her zaman düşünüyorum. İçinde yazar, çocukların doğada olmadıklarını kaybederek kaybettiğini düşündüğü noktasını vurgulamaktadır. Çocuklar çok fazla yapılandırılmamış dış mekan oyun zamanı geçirmediklerinde kaybedilir. Verdiği örneklerden biri, geçmişte çoğu çocuğun ağaç ev veya oyun evi yapması ve bunu yaparken de yapı malzemeleri ve fizik, vb. Hakkında bilgi edinmeleriydi. Bu konuda daha fazla geri gelip bu kitap hakkında yazabilirim. Ebeveyn olmasam bile, bu kitabı okumak, çocuğum olursa, doğada dışarıda çok fazla oynamaya karar vermelerini sağladı. Her hafta sonu kamp gezileri!

lookwaart

Fetching'deki karakterler tamamen inanılır ve Olivia ve akranlarıyla ilişki kurmak kolaydır. Herkes orta okul olan sosyal mayın tarlasının içinde ve dışında gezinmek için elinden gelenin en iyisini yapıyor - ki bu hafızası olan herkesin bilmesi zor. Olivia ve arkadaşları yerlerini bulmaya çalıştıklarında, kendilerini yeniden keşfettiklerinde ve başkalarını "görmezden ve kabadayı olarak kaybedenler olarak görmemek için" eğitiyorlar ", kendilerini ve başkalarını daha fazla kabul etmeyi öğreniyorlar.

lookwaart

Serinin ilkine kıyasla biraz hayal kırıklığı, ama gerçekten bununla ne karşılaştırılabilir?

lookwaart

Bu benim tüm zamanlar fave, son zamanlarda okumak bana burnett hindistan "siyah insanlar" imajını "beyaz insanlar gibi saygın değil" geliştirmek için gerekli olduğunu düşündürdü, ama onlar İngiliz kolonisi köleleştirilmiş gibi onlar olabilir yardımcı olamazdı o zamanlar

lookwaart

Dindar Hıristiyan okuyucu için önerilir. One Elect için Savaş, bir adamın kendisinin ve ailesinin yüzleşmek zorunda olduğu denemelerin hikayesidir. Ölen karısına bir mektup olarak yazılan anlatıcı, mücadelelerini detaylandırıyor, kararlarını haklı göstermeye çalışıyor ve inancında, Tanrı'nın yüceliğinde ve bilgeliğinde rahatlık istiyor. Sıkıntı karşısında duygusal olarak karmaşık, hareketli bir aşk ve inanç hikayesidir. Ancak, tatsız bulduğum yönler vardı. En önemlisi yazarın tıbbi bozuklukları açıklamak için şeytani mülkiyeti kullanması.

lookwaart

Fahişe ya da iğrenç orospular olmayan kadın karakterleri olan bir kitaba geçmem gerektiğinde durdum

lookwaart

They have to dig holes.

lookwaart

I had to see what all the fuss was about. My 12 year old students talk about it constantly. I literally cringed at the writing but could not stop turning the pages. And then I crept down to the library and got the next one. Hurts so good.